Pracownia Studia Mody Francoise to firma z prawie 40–letnią tradycją w projektowaniu i szyciu eleganckiej odzieży damskiej, głównie sukni wieczorowych i koktajlowych oraz kostiumów i sukni wizytowych. Projekty firmy wyróżniają się własnym rozpoznawalnym stylem, łącząc elegancję z odrobiną ekstrawagancji. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na tworzenie sukni o perfekcyjnym kroju, znakomitym wykonaniu, dbając przy tym nawet o najdrobniejszy szczegół. Najważniejszymi atrybutami – po za wysokim krawiectwie - są ekskluzywne tkaniny oraz wyrafinowane kolory.

Dla nas najważniejsza jest kobieta, która bawi się modą i zawsze wyróżnia się z tłumu. Wierzymy, że styl Studia Mody Francoise nie ma wieku, ale rodzi się z zamiłowania do pięknych wykończeń i ponadczasowych fasonów.

Kolekcje firmy zdobyły szereg prestiżowych wyróżnień, w tym te najważniejsze w świecie polskiej mody – Top Moda i Złota Pętelka, przyznawane przez Polską Akademię Mody, co tylko potwierdza wyjątkowość i niepowtarzalność projektów i stylu Studia Mody Francoise.